Weekend w Siodle

Serdecznie zapraszamy do naszej stajni na rodzinne weekendy w siodle!

 

Weekend w siodle dla dzieci – Stajnia Robinkowo

Stajnia Robinkowo to idealne miejsce na wypoczynek po ciężkim tygodniu pracy w zgiełku miasta.

Błoga cisza, cudowne widoki pasących się koni, żurawie tuż za obejściem, szum i zapach lasu, śpiew ptaków, plusk jeziora oraz radosne rżenie koni o poranku to mieszanka kojąco-regenerująca. Dokładamy wszelkich starań, aby było Ci u nas wygodnie, ale też wesoło i swobodnie.

U nas naładujesz akumulatory nie robiąc nic, a jedynie czerpiąc wszystkimi zmysłami z darów przyrody lub jeśli wolisz aktywny wypoczynek, który wyzwoli pokłady uśpionej energii, to możesz spędzić ten czas na końskim grzbiecie! Weekend w siodle dla dzieci i dorosłych to rodzaj aktywności, która z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Przekonaj się na własnej skórze, dlaczego tak jest!

Rodzaje aktywności dostosowane do umiejętności i potrzeb

Każda rodzina jest inna, a przez to – każda wyjątkowa! Przyjeżdżając do nas z całą rodziną każdy znajdzie coś miłego dla siebie. Dla dzieci i dorosłych marzących o rozpoczęciu przygody z końmi oferujemy jazdy na lonży, ale oprócz samej nauki jazdy wprowadzamy w świat koni, zaprzyjaźniamy z tymi cudownymi zwierzętami, uczymy komunikacji z nimi. Dla osób już potrafiących jeździć konno proponujemy wyjazdy w urokliwe tereny lub treningi na ujeżdżalni, w tym treningi sportowe.

Ponadto są tu trasy rowerowe rozpostarte wśród lasów i jezior, z górki i pod górkę, tereny malownicze, dające możliwość totalnego odreagowania od miejskiej codzienności. Wieczorem pełen relaks przy ognisku i swojskich kiełbaskach. Czego chcieć więcej?

Co może Ci zaoferować Stajnia Robinkowo?

O każdej porze roku jest tu pięknie, i natura ma wiele do zaoferowania. Latem błogie kąpiele w jeziorze, wyprawy na jagody i poziomki, jesienią grzybobranie, zimą grzaniec przy ognisku, a wiosną obserwowanie przyrody budzącej się do życia jest balsamem dla duszy.

Zapraszamy zatem wszystkich do Okola, gdzie mieści się nasza Stajnia Robinkowo, na pełen wrażeń, niezapomniany weekend, spędzony wśród przyrody pachnącej końskimi chrapkami.

Weekend w siodle to czas ściśle wypełniony aktywnościami. Z pewnością nie będziesz się u nas nudził! To szczególnie cenne doświadczenie dla dzieci, których energia nie pozwala na zbyt długie siedzenie w jednym miejscu. Pobyt rozpoczynamy kolacją w piątek, a  kończymy  niedzielnym obiadem o godz. 14.00

W czasie  tego weekendowego odpoczynku zapewniamy ubezpieczenie OC, całodzienne wyżywienie, noclegi w przytulnych pokojach, 2 lekcje jazdy konnej na ujeżdżalni lub w terenie dla osób samodzielnie jeżdżących, dla początkujących dwie 30 minutowe lonże lub 20 minutowe oprowadzanki na kucyku dla najmłodszych).  

Cena za cały weekendowy pobyt z jazdą konną- 600 zł,

opcja bez jazdy konnej-  500 zł

Dzieci do lat 3 nie zajmujące łóżka-pobyt gratis 🙂

Weekend w siodle dla dzieci – wspaniała lekcja przyrody

Dla najmłodszych i młodzieży takie chwile oddechu od miasta, codziennej nauki i zwyczajnych obowiązków mogą być jednymi z najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa. Zadbaj o nie, organizując im krótki, ale naszpikowany atrakcjami pobyt w Stajni Robinkowo. Weekend w siodle dla dzieci to doskonała lekcja przyrody, bez względu na wiek. Kontakt z końmi uczy poszanowania zwierzęcia, delikatności i zrozumienia dla jego potrzeb. Długotrwałe przebywanie na łonie natury uczy bystrości, wzmaga czujność i wspaniale relaksuje. Organizując atrakcje, dbamy zarówno o mnóstwo aktywności fizycznej, jak i o czas na regenerację – bo obydwie te sfery powinny być traktowane z równą uwagą. Zapraszamy na relaksująco-pouczający czas wśród zwierząt i roślin!

Aby zarezerwować weekend w siodle, prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy w celu potwierdzenia dostępności terminu i ustalenia liczby gości, a następnie o wpłatę zaliczki w kwocie-200 zł od osoby- na poczet rezerwacji na nr konta:
Robert Kasprzyk 03 2490 0005 0000 4530 7521 0142 w tytule przelewu: weekend w siodle i termin

Serdecznie zapraszamy!!!!!!

Obiekt

Pokoje

Kulinaria