Weekend w Siodle

Serdecznie zapraszamy do naszej stajni na rodzinne weekendy w siodle!!!!!

Stajnia Robinkowo to idealne miejsce na wypoczynek po ciężkim tygodniu pracy w zgiełku miasta.

Błoga cisza, cudowne widoki pasących się koni, żurawie tuż za obejściem, szum i zapach lasu, śpiew ptaków, plusk jeziora oraz radosne rżenie koni o poranku to mieszanka kojąco-regenerująca!!!

U nas naładujesz akumulatory nie robiąc nic, a jedynie czerpiąc wszystkimi zmysłami z darów przyrody lub jeśli wolisz aktywny wypoczynek, który wyzwoli pokłady uśpionej energii, to możesz spędzić ten czas na końskim grzbiecie!!!

Przyjeżdżając do nas z całą rodziną każdy znajdzie coś miłego dla siebie. Dla dzieci i dorosłych marzących o rozpoczęciu przygody z końmi oferujemy jazdy na lonży, ale oprócz samej nauki jazdy wprowadzamy w świat koni, zaprzyjaźniamy z tymi cudownymi zwierzętami, uczymy komunikacji z nimi. Dla osób już potrafiących jeździć konno proponujemy wyjazdy w urokliwe tereny lub treningi na ujeżdżalni, w tym treningi sportowe.

Ponadto są tu trasy rowerowe rozpostarte wśród lasów i jezior, z górki i pod górkę, tereny malownicze, dające możliwość totalnego odreagowania od miejskiej codzienności.

Wieczorem pełen relaks przy ognisku i swojskich kiełbaskach.

O każdej porze roku jest tu pięknie, i natura ma wiele do zaoferowania. Latem błogie kąpiele w jeziorze, wyprawy na jagody i poziomki, jesienią grzybobranie, zimą grzaniec przy ognisku, a wiosną obserwowanie przyrody budzącej się do życia jest balsamem dla duszy.

Zapraszamy zatem wszystkich do Okola, gdzie mieści się nasza Stajnia Robinkowo, na pełen wrażeń, niezapomniany weekend, spędzony wśród przyrody pachnącej końskimi chrapkami.

Pobyt rozpoczynamy kolacją w piątek, a  kończymy  niedzielnym obiadem o godz. 14.00

W czasie  tego weekendowego pobytu zapewniamy ubezpieczenie OC, całodzienne wyżywienie, noclegi w przytulnych pokojach, 2 lekcje jazdy konnej na ujeżdżalni lub w terenie dla osób samodzielnie jeżdżących, dla początkujących dwie 30 minutowe lonże lub 20 minutowe oprowadzanki na kucyku dla najmłodszych).  

Cena za cały weekendowy pobyt z jazdą konną- 600 zł,

opcja bez jazdy konnej-  500 zł

Dzieci do lat 3 nie zajmujące łóżka-pobyt gratis 🙂

 

Aby zarezerwować weekend w siodle prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy w celu potwierdzenia dostępności terminu i ustalenia liczby gości, a następnie o wpłatę zaliczki w kwocie-200 zł od osoby- na poczet rezerwacji na nr konta:
Robert Kasprzyk 03 2490 0005 0000 4530 7521 0142 w tytule przelewu: weekend w siodle i termin

Serdecznie zapraszamy!!!!!!

Obiekt

Pokoje

Kulinaria