Jazdy Konne

Oferujemy naukę jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanego instruktora, dla osób początkujących, zaawansowanych, a także dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z tymi wspaniałymi zwierzętami.

Posiadamy 8 własnych koni, regularnie trenowanych, grzecznych i bezpiecznych, przygotowanych dla jeźdźców o różnym stopniu zaawansowania.

Indywidualne, pełne spokoju i cierpliwości podejście do każdego jeźdźca, w zależności od stopnia jego umiejętności jeździeckich sprawia, że treningi są bardzo efektywne i przyjemne.

Dla jeźdźców zaawansowanych proponujemy wyjazdy w malownicze tereny oraz treningi sportowe z możliwością startu w zawodach skokowych.

Przygotowujemy do odznak jeździeckich, a także prowadzimy konsultacje z Kamilem Rajnertem, jeźdźcem i trenerem klasy olimpijskiej, wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski specjalizującym się w WKKW, pod którego okiem doskonalimy również nasze umiejętności jeździeckie.

Posiadamy ujeżdżalnię zewnętrzną z zestawem przeszkód, a także krytą ujeżdżalnię, niewielką lecz pozwalającą na regularne treningi w dni o niesprzyjającej aurze deszczowe, wietrzne lub zimowe.

Zapewniamy ubezpieczenie OC

Cennik:

Jazda konna dla początkujących na lonży (lub round pen) – 30 min – 70 zł

Trening na ujeżdżalni dla osób zaawansowanych- min 2 konie, max 6 koni-60 min – 70 zł  

Trening skokowy (tylko dla osób regularnie jeżdżących w naszej stajni) – 100 zł

Wyjazd w teren – 60 min-120 zł- dla osób zaawansowanych po wcześniejszej weryfikacji umiejętności jeździeckich przez instruktora w naszej stajni (konieczny wcześniejszy przyjazd i jazda na ujeżdżalni) 

 

Zapraszamy!!!!!!

 
WSZYSTKIE JAZDY PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU TELEFONICZNYM!!!