Agroturystyka

Agroturystyka z jazdą konną – Zachodniopomorskie

Oferujemy pokoje gościnne w naszym cudnym nowo wyremontowanym kameralnym pensjonacie. Agroturystyka i jazda konna to doskonałe połączenie! Zapraszamy wszystkich kochających przyrodę, aby się o tym przekonali

Co Cię spotka w Stajni Robinkowo?

U nas możesz przeżyć przygodę w siodle, a także wypocząć przy swojskim jadle, czerpiąc radość o każdej porze roku, korzystając z uroków lasu, jeziora i śpiewu ptaków-  (obszar Natura 2000-dyrektywa ptasia), we wrześniu przy akompaniamencie rykowiska. Są tu przepiękne TRASY ROWEROWE, a latem SPŁYWY KAJAKOWE.

Otaczające nas łąki zamieszkują żurawie, a okoliczne lasy obfitują w jagody, poziomki, jeżyny i grzyby. Nieskazitelnie czyste jezioro polodowcowe pełne jest różnych gatunków ryb, spotkać można również raki i coraz więcej bobrów, które na dobre zadomowiły się w tym zakątku. Agroturystyka z jazdą konną w Stajni Robinkowo to świetny pomysł dla miłośników aktywnego wypoczynku. Możesz wypoczywać nad jeziorem – a tych w zachodniopomorskim nie brakuje! Spędzając czas ze zwierzętami, uczysz się interakcji z nimi, a to doskonale wpływa na uspokojenie i wyciszenie umysłu.

Co nas wyróżnia spośród innych gospodarstw agroturystycznych z jazdą konną?

Uroki naszego gospodarstwa to przede wszystkim jego kameralność i lokalizacja – nad samym jeziorem! Atutem jest także rodzinna atmosfera, posiłki przygotowywane na bazie ekologicznych produktów z naszego gospodarstwa, możliwość obcowania ze zwierzętami, jazda konna na co dzień, a przede wszystkim ogromna pasja do tego, czym się zajmujemy. Zapraszamy nie tylko miłośników koni i jeździectwa, ale także wszystkich tych, którzy kochają przyrodę, ciszę, las i chcą wypocząć w miejscu z dala od cywilizacji. Chcemy, aby każdy gość czuł się u nas jak w domu. Dlatego dbamy o sielski klimat i zapewniamy Ci wszystko, co potrzebne, aby spędzić tu miło swój urlop.

Cennik noclegów z całodziennym wyżywieniem/os:

1) Doba z jazdą konną– nocleg, 1 godzina jazdy konnej dla samodzielnie jeżdżących  lub 30 min na lonży dla początkujących, pełne wyżywienie- 3 posiłki, kawa, herbata, napoje do posiłków:

  • osoba dorosła i dzieci od 7 roku życia- 300 zł
  • dzieci w wieku 4-6 lat – 250 zł 
  • dzieci do lat 3 – pobyt z wyżywieniem – gratis!

2) Doba bez jazdy konnej– nocleg, pełne wyżywienie 3 posiłki, kawa, herbata, napoje do posiłków:

  • osoba dorosła i dzieci od 7 roku życia- 250 zł
  • dzieci w wieku 4-6 lat –  200 zł
  • dzieci do lat 3 pobyt z wyżywieniem gratis!

Zapraszamy serdecznie do naszego magicznego Robinkowa!!!!!!!

Obiekt

Pokoje

Kulinaria 

Agroturystyka z jazdą konną – zachodniopomorskie. Dlaczego warto?

Postaw na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku – nad jeziorem, ze zwierzętami, z jazdą konną. Aktywność fizyczna i wypoczynek w przyjemnych, komfortowo wyposażonych pokojach naszej agroturystyki to coś, czego potrzeba wielu osobom, aby naładować baterie. Oferujemy nie tylko doskonałe zakwaterowanie i swojskie jedzenie, ale przede wszystkim kojącą, rodzinną atmosferę, dzięki której będziesz się u nas czuć swobodnie. Zabierz swoją rodzinę i przyjeżdżajcie, aby przeżyć przygodę w siodle!

Twórz najpiękniejsze rodzinne wspomnienia w agroturystyce ze zwięrzętami!

Polecamy, aby do Stajni Robinkowo zabrać latem, wiosną lub wczesną jesienią swoją rodzinę, i tym sposobem spędzić przynajmniej kilka dni w uroczym miejscu, w towarzystwie osób, z którymi czujemy się najlepiej. Agroturystyka z jazdą konną w Stajni Robinkowo w Zachodniopomorskiem to idealny sposób na to, by budować wspaniałe, rodzinne wspomnienia! Kochamy kontakt ze zwierzętami i wierzymy, że również i Ty się wśród nich odnajdziesz. Oprócz możliwości szkolenia swoich umiejętności jeździeckich zapraszamy także na klasyczne pobyty wypoczynkowe nad jeziorem w naszym pensjonacie. Zadbamy o to, by było miło, a Wy przywieźcie ze sobą tylko dobrą energię! Będzie Wam ona potrzebna, aby realizować wszystkie śmiałe założenia, które sobie zaplanujecie na ten czas!