Majówka 2024 – z odznaką lub bez odznaki

Majówka w siodle, z koniem – egzaminy na odznaki jeździeckie

Serdecznie zapraszamy na majówkę z odznaką do Stajni Robinkowo!!!

W tym roku majówka w siodle to aż 5 dni w pięknym lesie, nad samym jeziorem, w towarzystwie naszych wspaniałych rumaków!!!

Majówkę z koniem rozpoczynamy kolacją w dniu 1.05.2024, a kończymy obiadem w dniu 5.05.2022.

Majówka bez odznaki – 1200 zł

Majówka z odznaką – 1600 zł- zgłoszeń do egzaminu należy dokonać przez system Artemor na stronie PZJ

W tym:

 • całodzienne wyżywienie- 3 pełne posiłki, napoje i owoce
 • 4 lekcje jazdy konnej, w tym egzamin na odznakę ,,Jeżdżę konno”
 • przygotowanie teoretyczne i praktyczne do egzaminu na odznakę ,,Jeżdżę konno”
 • opieka wychowawcy,
 • gry i zabawy

Zadatek w kwocie:

400 zł – bez odznaki

500 zł – z odznaką  proszę wpłacać na nr konta:

Robert Kasprzyk 03 2490 0005 0000 4530 7521 0142  w tytule przelewu: zadatek majówka imię i nazwisko uczestnika,  resztę kwoty również przelewem na podany wyżej nr konta, najpóźniej 30 dni przed rozpoczęciem majówki.

Zakwaterowanie w godz.16.00-17.00 w dniu przyjazdu, wyjazd około godz. 14.00 w dniu odjazdu.

W programie: przygotowanie teoretyczne i praktyczne do egzaminu na odznakę ,,Jeżdżę konno”, egzaminy na odznaki jeździeckie, jazdy konne na ujeżdżalni, treningi skokowe, wyjazdy w malownicze tereny, przy sprzyjających warunkach pogodowych- pławienie koni!!!

Zapewniamy:

 • ubezpieczenie OC i NNW
 • 3 domowe posiłki dziennie oraz owoce bez ograniczeń przez cały dzień
 • zakwaterowanie w przytulnych 2,3,4 i 5 osobowych pokojach
 • 1 lekcję jazdy konnej dziennie, a wieczorami gry i zabawy!
 • zajęcia teoretyczne na temat żywienia, pielęgnacji i treningu koni
 • praktyczną naukę kiełznania, siodłania i pielęgnacji koni
 • możliwość uczestniczenia w karmieniach i pracach stajennych
 • wyjazdy w tereny, spacer na koniach do lasu i pławienie koni!
 • przygotowanie do egzaminu i egzamin na odznakę ,,Jeżdżę konno”
 • ognisko z kiełbaskami

 

Dla walczących o odznaki jeździeckie

Jesteśmy ośrodkiem jeździeckim, który posiada kwalifikacje niezbędne do przeprowadzania egzaminów i wydawania oznak jeździeckich. Majówka w siodle to doskonały pretekst, aby pobyć z koniem nieco bliżej, a przy tym podnieść swoje kwalifikacje. Odznaka „Jeżdżę konno” jest niejako biletem wstępu do kolejnych kwalifikacji i turniejów. Pozwala ona trenerom i instruktorom zweryfikować umiejętności jeźdźca. Łącząc przyjemny wiosenny pobyt z zabawą i przygotowaniem do egzaminu, wspaniale wykorzystujesz dni wolne od szkoły i pracy!

Dla tych, którzy kochają dobrą zabawę

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób walczących o odznakę. To przede wszystkim kilka dni wypoczynku na łonie natury, w bliskim sąsiedztwie ukochanych zwierząt, z możliwością ich dosiadania. Majówka z koniem pozwala nie tylko podszkolić umiejętności jeździeckie, ale przede wszystkim jest doskonałą zabawą. Poza codziennymi jazdami oferujemy też warsztaty z pielęgnacji i żywienia tych czworonogów, a także inne aktywności. Świetnie jeździsz i wykorzystujesz każdą okazję, aby usiąść w siodle? A może nigdy nie miałeś z tym do czynienia i w ten długi weekend chcesz przełamać pierwsze lody? Tak czy owak – dobrze trafiłeś!

Dla dorosłych, dzieci i młodzieży

Przygodę z jeździectwem można rozpocząć w dowolnym wieku! To wspaniały sport, który nie dyskryminuje, dlatego wykorzystaj to, wybierając majówkę w siodle z przyjaciółką, mamą, córką czy partnerem! Masz u nas okazję spędzić miło czas z koniem oraz na jego grzbiecie, nauczyć się czegoś na temat tych wspaniałych zwierząt i wypocząć. Oferujemy wyjątkowy rodzaj aktywności fizycznej, a dla ambitnych – przygotowanie do egzaminu na odznakę jeździecką. Jeśli czujesz, że to dobry czas na podniesienie swoich kwalifikacji – zapisz się na nasz wiosenny pobyt! 

Dlaczego warto do nas przyjechać?

Stajnia Robinkowo to miejsce z wieloletnim doświadczeniem w treningach z końmi. Oferujemy nie tylko relaksujące pobyty z jazdą konną w roli głównej, ale również egzaminy na odznaki jeździeckie, które mogą przybliżyć Cię do osiągania kolejnych celów. Pamiętaj, że dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc w tym terminie. Aby zapisać się na majówkę z koniem, po prostu zgłoś się do nas jak najszybciej!

 

Ilość wolnych miejsc: 3 Rezerwuj

Serdecznie zapraszamy!!!