Opinie

7 Responses to Opinie

 • Szum drzew… ptaków trel… błękit jeziora…krople deszczu odbijające się od stuletnich okiennic… słoneczniki uśmiechające się radośnie od samego poranka…kontakt z naturą i wiatr we włosach podczas galopów po bezdrożach…a wieczorem rozmowy pod rozgwieżdżonym niebem z kubkiem pysznej herbaty z sokiem malinowym…to wszystko jest w stajni Robinkowo u Pani Moniki i Pana Roberta…Polecam…Polecam to magiczne i urocze miejsce…i wrócę tu niebawem …powiem coś w tajemnicy, nikt nie parzy lepszej herbaty niż Pan Robert ale ciiii….

 • Pasja, zaangażowanie i wspaniała atmosfera… to wszystko i wiele wiele więcej można znaleźć w Robinkowie, byłem z córką i od tamtej pory córka ciągle pyta się kiedy znów tam pojedziemy… 🙂 polecam wszystkim osobom które szukają kontaktu z naturą i zwierzętami REWELACJA !!! na pewno zostaniemy stałymi bywalcami tego urokliwego miejsca jak tylko znajdziemy wole chwile 😉

 • Cudowne miejsce, atmosfera i właściciele. Konie spokojne do jazdy, dla początkujących, jak i dla zaawansowanych jeźdźców. Doskonałe podejście do dzieci. Duży wkład w technikę jazdy, co zapewnia dalsze sukcesy 🙂 Cudowne tereny w magicznym lesie. Dla osób zaawansowanych możliwość przygotowań do zdania odznak jeździeckich. Instruktor z mega pozytywną energią i motywacją, po wielu szkoleniach :)) Wszystko co jest w Robinkowie, jest robione z pasją i przyjemnością. Domowa atmosfera :)) Dzieci na obozach nie zaznały tu jeszcze nudy :))))

 • Fantastyczne miejsce, pełne uśmiechu, domowej atmosfery i bardzo dobrze przygotowanych koni do jazdy! Pani instruktor ma świetne podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych, motywuje, zaraża pasją do koni, a przede wszystkim w fachowy i cierpliwy sposób przekazuje wiedzę. Z czystym sumieniem polecam każdemu zacząć lub kontynuować jazdę konną w Robinkowie!

 • Miejsce idealne dla osób pragnących wyciszyć się i wypocząć na łonie natury z dala od miejskiego gwaru. Położenie w środku lasów i praktycznie nad brzegiem jeziora jest jednym z atrakcji tego miejsca. Możliwość jazdy konnej pod okiem profesjonalisty to jedynie wisienka na torcie. Szczególnie polecam domowe posiłki z naturalnych produktów.

 • Bardzo dziękujemy za ostatni weekend. Stajnia Robinkowo to cudowne miesce prowadzone przez przesympatycznych gospodarzy. Na miejscu jest rodzinna atmosfera, cudowne konie oraz przepiękne widoki.
  Pani Monika to bardzo dobry instruktor dla którego liczy się bezpieczeństwo jeźdzców I zwierząt, a zarazem cierpliwie tłumaczy najdrobniejsze szczegóły. Dodatkowo ma bardzo dobre podejście do dzieci, moja 6-letnia córka nie chciała po zajęciach zejśc z konia.
  Jestem pewna, że wrócimy do Stajni Robinkowo.

 • To magiczne miejsce, oaza spokoju, rodzinna atmosfera. Prowadzący to gospodarstwo to ludzie z wielkim zamiłowaniem i pasją do koni i zwierząt. Pani Monika to instruktor jazdy o najwyższym poziomie umiejętności. Piękne i zadbane konie, profesjonalnie przygotowane miejsce do nauki jazdy konnej . Polecamy to miejsce zarówno dla tych, którzy mieli do czynienia już z końmi, jak i dla tych, którzy po raz pierwszy chcieliby spróbować swoich sił w siodle.