Nasza Stajnia

Serdecznie zapraszamy miłośników zwierząt, przyrody, pasjonatów jazdy konnej, wędkarzy oraz wszystkich ceniących sobie ciszę i spokój do naszego gospodarstwa, położonego z dala od zgiełku cywilizacji, w samym sercu lasu nad urokliwym jeziorem Pojezierza Drawskiego.

Stajnia Robinkowo powstała po wielu latach marzeń i niezachwianej wiary w to, że marzenia się spełniają.

Początkowo zajmowaliśmy się tylko i wyłącznie treningiem koni, zajeżdżaniem młodych koni oraz treningiem sportowym koni skokowych, łącząc w swojej pracy metody naturalne treningu z metodami klasycznymi.

Teraz nadszedł czas, aby wiedzą, umiejętnościami oraz tym cudownym, magicznym miejscem podzielić się z innymi.

Zapraszamy zatem na naukę jazdy konnej do naszej stajni!

Ponadto oferujemy pokoje gościnne w naszym cudnym 100 letnim domu, urządzonym w  wiejskim klimacie. Można u nas wypocząć przy swojskim jadle, czerpiąc radość z uroków  lasu, jeziora i śpiewu ptaków,  a we wrześniu, przy akompaniamencie rykowiska.

Otaczające nas łąki zamieszkują żurawie, a okoliczne lasy obfitują w  jagody, poziomki, jeżyny i grzyby. Nieskazitelnie czyste jezioro polodowcowe pełne jest różnych gatunków ryb, spotkać można również raki i coraz więcej bobrów, które na dobre zadomowiły się w tym zakątku.

Uroki naszego gospodarstwa to jego kameralność, rodzinna atmosfera, posiłki przygotowywane na bazie ekologicznych produktów z naszego gospodarstwa, a przede wszystkim ogromna pasja do tego czym się zajmujemy.

,,Natura jest bardzo doskonała. Idąc za nią, jako za dobrym hetmanem, nie zbłądzimy nigdy z dobrej drogi.”  Pierre De Brantome

Serdecznie zapraszamy!!!!!!!!
Monika i Robert Kasprzyk