Jazdy Konne

Oferujemy naukę jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanego instruktora, dla osób początkujących, zaawansowanych, a także dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z tymi wspaniałymi zwierzętami.

Posiadamy 5 własnych koni, regularnie trenowanych, grzecznych i bezpiecznych, przygotowanych dla jeźdźców o różnym stopniu zaawansowania.

Indywidualne, pełne spokoju i cierpliwości podejście do każdego jeźdźca, w zależności od stopnia jego umiejętności jeździeckich sprawia, że treningi są bardzo efektywne i przyjemne.

Dla jeźdźców zaawansowanych proponujemy wyjazdy w malownicze tereny oraz treningi sportowe z możliwością startu w zawodach skokowych.

Przygotowujemy do odznak jeździeckich, a także prowadzimy konsultacje z Kamilem Rajnertem, jeźdźcem i trenerem klasy olimpijskiej, wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski specjalizującym się w WKKW, pod którego okiem doskonalimy również nasze umiejętności jeździeckie.

Posiadamy ujeżdżalnię zewnętrzną z zestawem przeszkód, a także krytą ujeżdżalnię, niewielką lecz pozwalającą na regularne treningi w dni o niesprzyjającej aurze deszczowe, wietrzne lub zimowe.

Zapewniamy ubezpieczenie OC

Cennik:

Oprowadzanki – 15 min – 20 zł

Jazda konna dla początkujących na lonży (lub round pen) – 30 min – 40 zł

Jazda konna na ujeżdżalni (max 2 konie na 1 treningu)- godzina zegarowa – 50 zł

Trening skokowy – 60 zł

Wyjazd w teren 1,5 godziny – 60 zł

Zapraszamy!!!!!!

 
WCZYSTKIE JAZDY PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU TELEFONICZNYM!!!