Agroturystyka

Oferujemy pokoje gościnne w naszym cudnym 100 letnim domu, urządzonym w wiejskim klimacie. Można u nas wypocząć przy swojskim jadle, czerpiąc radość z uroków lasu, jeziora i śpiewu ptaków, a we wrześniu przy akompaniamencie rykowiska.

Otaczające nas łąki zamieszkują żurawie, a okoliczne lasy obfitują w jagody, poziomki, jeżyny i grzyby. Nieskazitelnie czyste jezioro polodowcowe pełne jest różnych gatunków ryb, spotkać można również raki i coraz więcej bobrów, które na dobre zadomowiły się w tym zakątku.

Uroki naszego gospodarstwa to jego kameralność, rodzinna atmosfera, posiłki przygotowywane na bazie ekologicznych produktów z naszego gospodarstwa, a przede wszystkim ogromna pasja do tego czym się zajmujemy.

Zapraszamy miłośników koni i jeździectwa, ale także wszystkich tych, którzy nie mieli wcześniej okazji spróbować przygody z końmi, marzących o galopie wśród pól i lasów, ceniących aktywny wypoczynek.

Cennik noclegów z całodziennym wyżywieniem/os:

1) Doba z jazdą konną- nocleg, 1 godzina jazdy konnej lub 30 min lonży, pełne wyżywienie 3 posiłki, kawa, herbata, napoje do posiłków – 170 zł

– dzieci w wieku 3-6 lat – 120 zł 

2) Doba bez jazdy konnej-nocleg, pełne wyżywienie 3 posiłki, kawa, herbata, napoje do posiłków – 140 zł

– dzieci w wieku 3-6 lat – 90 zł
– dzieci do lat 3 nie zajmujące łóżka- nocleg gratis (wyżywienie do uzgodnienia)

Zapraszamy serdecznie do naszego magicznego Robinkowa!!!!!!!